CARBONSA
HAKKIMIZDA

Firmamız; inşaat sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ile Carbon Yapı Güçlendirme Uygulamaları alanında da kaliteli, ekonomik, güvenli ve sağlam binalar yaparak yoluna devam etmektedir..

CARBONSA Carbon Yapı Güçlendirme Uygulamalarını deneyimli ekibimizle, kaliteli malzemeler kullanarak yapı standartlarına uygun yapmaktayız. CARBONSA mali yapısı ve saygın kurumsal kimliğiyle Bursa’da yapı sektöründe yenilikçi ve gelişme açık lider firmalar arasında yer almaktadır.

  • Sektörde 25 yıllık tecrübe

  • Alanında Uzman Peronel

  • Kaliteli & Geniş Ürün Yelpazesi

CARBONSA
Yapı Güçlendirme Sistemleri

250 Yıllık inşaat sektörü tecrübemiz ile eski ve hasarlı yapıları güvenli ve sağlam yapılara dönüştürüyoruz.

Değerlerimiz
CARBONSA
Misyonumuz

Hayatınıza daha fazla değer katabilmek ’’ felsefesiyle yola çıkan Fayap Grup İnşaat olarak; Tüm projelerimizde yüksek kalitede garantili ürünler ile standartlara uygun uygulama yapmak sağlam, güvenli, yaşam alanları ile Bursa’mıza değer katmaktır.

Vizyonumuz

CARBONSA Bina Güçlendirme Sistemleri tüm projelerinde müşterilerinin beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle güvenirliğini daha ileriye taşımak için çalışmaktadır.

Kalite Politikamız

Prestijli projelerde yer alırken tasarımdan imalat ve montaj aşamasına kadar tüm çalışmalarımızı kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini esas alarak yapıyor ve sektörde güvenilirliğimizi korumayı amaçlıyoruz.

16

04. Uzman Personel

25

03. Ürün Çeşidi

16

01.Proje Adedi

76

02. Memnun Müşteri
Bina Güçlendirme Ürünleri

Deprem ve korozyona karşı orta ve hafif oranda hasarlı yapıların kolon ve kirişlerinin onarımı ve güçlendirilmesini, korozyona uğramış hasarlı, köprü, viyadük, kolon ve kirişlerin tamirini çelikten 5 kat daha hafif çelikten 3 kat daha dayanıklı karbon elyaf kumaşlar, karbon elyaf kumaşlar, plakalar ve epoksi montaj reçineleri ile yapmaktayız..

Bina Güçlendirme Uygulamaları

Deprem ve korozyona karşı orta ve hafif oranda hasarlı yapıların kolon ve kirişlerinin onarımı ve güçlendirilmesini, korozyona uğramış hasarlı, köprü, viyadük, kolon ve kirişlerin Karbon Yapı Güçlendirme Uygulamalarını deneyimli ekibimizle, kaliteli malzemeler kullanarak yapı standartlarına uygun olarak yapmaktayız.